7 lipca Pierogowy Raj!

domowe-pierogi7 lipca w Wysokach Średnich odbędzie się impreza pn. „Wysoki Pierogowy Raj”. Organizatorami tegorocznej pierogowej imprezy jest Stowarzyszenie Nasza Gmina Bogoria, Gminny Ośrodek Kultury w Bogorii oraz Farma Wiatrowa Bogoria Sp. z o.o.

Start imprezy o godz. 14:00, gdzie wprowadzeniem w pierogowy klimat będzie V edycja konkursu na najlepsze pierogi. Konkursowi będzie towarzyszyć wielka degustacja pierogowych smaków. Dodatkowo będzie można skorzystać ze stoisk z wiejskim jadłem, przygotowanym przez Stowarzyszenie Nasza Gmina Bogoria oraz Stowarzyszenie Strzeglice Tradycja Kultura Rozwój. O godz. 17:30 zaplanowana jest plenerowa prelekcja o tradycjach kulinarnych przygotowana przez organizację LGD Białe Ługi. Przez cały czas trwania imprezy goście będą mogli posłuchać występów muzycznych w wykonaniu zespołów „Sami Swoi” oraz „Diament”.

Szczegółowe informacje na stronie: GOK BOGORIA

Comments are closed